بلاگ

قوانین استفاده از سایت پرشین اِستیم

براي عضویت در این وب‌ سایت، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن میباشد.

قوانین کلی :

تمامی فعالیت های وبسایت پرشین اِستیم تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
تمامی کاربرانی که قصد استفاده از سایت را دارند باید در هنگام ثبت نام ، نام و نام خانوادگی و همچنین شماره تلفن صحیح و قابل پیگیری ارایه نمایند .
هر شخص میتواند فقط یک حساب کاربری ایجاد کند . در صورت نیاز به حساب کاربری جدید باید با اَدمین ها هماهنگ و در صورت تایید اقدام به ایجاد حساب جدید کند .
لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. وب سایت پرشین اِستیم مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.
وبسایت پرشین اِستیم موظف است اطلاعات شخصی هر کاربر را محفوظ نگه دارد مگر در صورت درخواست مراجه قضاییی یا پلیس فتا .
هرگونه کپی برداری و استفاده از اطلاعات پرشین اِستیم به هر شکلی غیر قانونی است و پی گیری قانونی وبسایت پرشین اِستیم را در بر خواهد داشت . مگر با هماهنگی و تایید اَدمین های سایت که از طریق راه های ارتباطی همین سایت قابل مشاهده هستند.
اَدمین های وبسایت پرشین استیم میتوانند از کاربران درخواست مدارک احراز هویت کنند . در صورت امتناع کاربر از ارایه ی این مدارک ، وبسایت مجاز است از تحویل دادن محصول و یا مبلغ به این کاربر خودداری کند و یا حساب سایت وی را مسدود کند.
نکته ی مهم در مورد کاربرانی که از سیستم اعتبار استفاده میکنند ، در صورتی که بخواهند اعتبار داخل حساب خود را برای مدت بیشتر از 1 ماه ذخیره کنند ، باید از قبل با مدیریت هماهنگ کرده و فاکتور های مربوطه رو نگه داری کنند.
قوانین مربوط به محصولات 7 روزه :

سایت پرشین استیم موظف است محصولات خریداری شده به صورت "7 روزه" را پس از طی 7 روز کامل ، حداکثر تا ساعت 12 شب به لینک ارایه شده توسط خریدار ارسال نماید . لازم به ذکر است که در صورت اشتبان بودنِ لینکِ مربوطه و یا هرگونه اشکال از طرف حساب کاربری خریدار ، پرشین استیم مسولیتی در رابطه با تحویل به موقع محصول ندارد و تحویل محصول پس از پیگیری کاربر و رفع مشکل ، انجام خواهد شد.

قوانین مربوط به محصولات فوری :

سایت پرشین استیم موظف است محصولات خریداری شده به صورت "تحویل فوری" را درصورت آنلاین بودن ادمین ها تا حداکثر 30 دقیقه و در غیر اینصورت تا ساعت 12 شب همان روز به لینک ارایه شده توسط خریدار ارسال نماید . لازم به ذکر است که در صورت اشتبان بودنِ لینکِ مربوطه و یا هرگونه اشکال از طرف حساب کاربری خریدار ، پرشین استیم مسولیتی در رابطه با تحویل به موقع محصول ندارد و تحویل محصول پس از پیگیری کاربر و رفع مشکل ، انجام خواهد شد.

هر کاربر موظف است فاکتور صادر شده مربوط به محصولات "تحویل فوری" را در لحظه ی صدور پرداخت کند.
در صورت تاخیر در پرداخت فاکتور محصولات "تحویل فوری" و تمام شدن محصول مورد نظر ، مبلغ پرداختی توسط کاربر به حساب وی برگشت خواهد خورد و کاربر نمی تواند ادعایی مبنی  بر درخواست فوری محصول خریداری شده داشته باشد .

قوانین مربوط به محصولات پیش پرداخت :

 در صورت اقدام به صورت "پیش پرداخت" ،کاربر موظف است حداکثر تا 14 روز پس از صدور فاکتور ، اقدام به تکمیل پرداخت کند. منظور از تکمیل پرداخت همان پرداخت فاکتور دومی است که پس از پیش پرداخت برای شما صادر خواهد شد.
در صورت تکمیل پرداخت قبل از 7 روز از صدور فاکتور ، پرشین استیم موظف است محصول را حداکثر تا 7 روز پس از صدور فاکتور ساعت 12 شب به لینک ارایه شده توسط کاربر ارسال کند .لازم به ذکر است که در صورت اشتباه بودنِ لینکِ مربوطه و یا هرگونه اشکال از طرف حساب کاربری خریدار ، پرشین استیم مسولیتی در رابطه با تحویل به موقع محصول ندارد و تحویل محصول پس از پیگیری کاربر و رفع مشکل ، انجام خواهد شد.
 در صورت تکمیل پرداخت بعد از 7 روز از صدور فاکتور ، محصول به منزله ی "تحویل فوری" خواهد بود و با تکمیل  پرداخت ،پرشین استیم موظف است همانند محصولات "تحویل فوری" اقدام به ارسال محصول نماید.
در صورت عدم تکمیل پرداخت طی 14 روز پس از صدور فاکتور ، پرشین اِستیم محصول مورد نظر را به فروش خواهد  گذاشت و پس ازکسر کارمزدهای مربوط به فروش آیتم ، تا حد امکان مبلغ پرداختی کاربر را عودت بدهد . همچنین محاسبه کارمزد های مربوطه با صلاحدید پرشین استیم انجام خواهد شد . هر چند در صورت درخواست کاربر ، در اولین فرصت محاسبات مربوطه به وی ارایه میگردد.

قوانین فروش آیتم :

هر کاربر فقط میتواند همزمان 5 محصول برای فروش قرار دهد .در صورت درخواست فروش بیش از 5 محصول ، درخواست فروش تایید نخواهد شد .
هر کاربز فقط روزانه 1 بار میتواند درخواست تسویه حساب کند .
تعیین قیمت فروش هر محصول در اختیار کاربران است . اما کاربر 86‌ درصد قیمت فروخته شده را کسب میکند و 14 درصد ما بقی به سایت تعلق میگیرد.
تنها کاربرانی که موفق به فروش محصول شده اند میتوانند درخواست تسویه حساب کنند . همچنین تنها به مقدار قیمت محصول فروخته شده درخواست مجاز است . به این معنی که در صورتی که کاربر حساب خود را به منظور خرید آیتم شارژ کند ، قادر به پس گرفتن آن مبلغ نخواهد بود.
در هنگام قرار دادن محصول برای فروش ، کاربر محصول خود را نزد سایت قرار میدهد . وقتی کاربر درخواست لغو فروش کند ، محصول حداکثر تا ساعت 12 شب همان روز به لینک ارایه شده توسط کاربر ارسال خواهد شد.
آیتم هایی که کاربر درخواست فروش آنها را میکند ، باید طبق مطلب گفته شده در "این لینک" ، به لینک ترید آفر ذکر شده بفرستند . دقت داشته باشید که فقط و فقط لینک ذکر شده در سایت معتبر است و به هیچ وجه از لینک دیگری که ممکن است افراد سوجو از روش های دیگر به شما بدهند ، استفاده نکنید . در این صورت سابت پرشین استیم مسوول نخواهد بود .
هر کاربر برای هر محصول فقط 2 بار می تواند درخواست لغو فروش کند .که در صورت 2 مرتبه لغو کردن سفارش برای هر محصول ، کاربر دیگر قادر به درخواست فروش آن محصول نخواهد بود .
هر بار دریافت مبلغ از سایت ، 500 تومان کارمزد خواهد داشت .
 
پی نوشت : 

پی آمد های رعایت نکردن هر یک از این قوانین بر عهده ی کاربر میباشد . همچنین تصمیم گیری مربوطه در صورت بروز مشکلاتی که ممکن است رعایت نکردن قوانین به وجود آورد ، بر عهده ی اَدمین های پرشین اِستیم میباشد و برای کاربر متخطی لازم الاجراست .

این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید

آیا این پاسخ مفید بود؟

 چاپ این مقاله

Powered by WHMCompleteSolution